(یادداشت هشتم)

🌹بسمه تعالی
🖌یاداشت هشتم
🔹بنده آنچه را در بیش از دو هزار روز تاریخ اجرای گذرگاه ونظرگاه عاشقی با کمک آقایان برزوئی ، مدیر خازنی ، نخعی ، ریحانی ،نژادحسین و .. انجام داده ام حاصل باور و علاقه ام بوده است که به آن افتخار میکنم. بنده و سرمایه گذار پروژه که حجم سنگینی از دلار ها را در پروژه هزینه کرده این روزها هم که شاهدیم زائرین و مجاورین با عشق از گذرگاه بسوی بهشت امام مهربانی ها میروند لذت میبریم، همین موضوع باعث شده که پروردگار متعال به برکت امام مهربانی به بنده و سرمایه گذار در مقابل فرصت طلبی ها و ناجوانمردی و بدعهدی های بعضی افراد حسود و لجباز صبر و تحمل و اطمینان از اینکه بد عهدان رسوا و حق به حقدار خواهد رسید عنایت کند سرمایه گذار خارجی پروژه که او نیز عاشق امام مهربانی هاست به بنده لطف دارد و صبوری پیشه کرده و سخت گیری نمی کند.
🔹در این مورد سخن بسیار است که شاید روزی نوشتم و اما دوستان عزیزم تجربه بیش از پنجاه سال کار و تلاش که بحمدالله موفق بوده باعث شده باور کنم که نباید بد عهدی ها یک یا چند نفر لجباز را بحساب دیگران منظور کنم من در آن شورا و این شورا دوستانی زیادی داشته و دارم که به آنها افتخار میکنم .
اما بدانیم مشکل کارآفرینی و سرمایه گذاری در کشور ما در آنجا قرار دارد که مدیران فقط حق دارند در شعار به دوستی و حمایت از کارآفرین افتخار کنند ، ولی در عمل اگر حقوق کار آفرینان را پرداخت نکنند و باعث نارضایتی سرمایه گذار بویژه اگر آن کارآفرینان قدری معروف و آنشا باشند بشوند افتخار مدیریتی برایشان محسوب میشود، لذا مدیران ضعیف و دارای مشکل که فعلا به نوع مشکل نمیپردازم بخصوص اگر قدشان برای آن جایگاه مسئولیتی کوتاه باشد تلاش میکنند صدای کارآفرینان و سرمایه گذاران بیشتری را بلند کنند تا افتخار بیشتری به حساب شان منظور شود ، مشکل واقعا اینجاست.

🔹البته در شرایط فعلی که افراد و گروه های مختلف با انگیزه ها گوناگون دور هم جمع شده و قصد تیشه زدن به ریشه همه آنچه عاشقانه امام مهربانی ها بویژه کارآفرینان و سرمایه گذاران در سال های طولانی برای پاک سازی و سازندگی حریم رضوی انجام داده اند دارند و متاسفانه سازمان مجری طرح اطراف حرم نیز بسیار ضعیف تر از آن است که بتواند در مقابل این تیشه ها تجمیع شده مقاومت کند ،ما همه باید هدف اصلی مان حفظ آنچه با بیست سال تلاش ایجاد شده باشد ، وقت برای حق گرفتند ها از مدیران بد عهد بسیار است اطمینان داشته باشیم که حق گرفتنی است و خدا کمک میکند دیر یا زود اعضای محترم شورا متوجه خواهند شد با شرایط فعلی منطقه ثامن خسارت های ایجاد شده و میشود که غیر قابل جبران خواهد بود. 🖌محمد حسین روشنک ۱۳۹۸/۵/۱۱

Post Your Comment Here

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *